Fakültemiz Kalite Komisyonu 2022 yılı ilk toplantısı 08.03.2022 Salı günü fakültemiz toplantı salonunda fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Oğuz GÜRSOY, Komisyon Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Ahmet ÇİFCİ, Kalite Komisyonu Üyeleri Doç. Dr. Ahmet UYUMAZ, Doç. Dr. Zuhal AKYÜREK, Dr. Öğr. Üyesi Halil ŞEN, Dr. Öğr. Üyesi Hakan ULTAŞ, Dr. Öğr. Üyesi Mustafa BATAR, Dr. Öğr. Üyesi Hilal TUNCER ve Fakülte Sekreteri Kani Ziya GÖKALP’in katılımıyla gerçekleştirildi.
Fakültemizdeki kalite çalışmaları ve iç/dış paydaş etkileşimlerinin değerlendirildiği toplantıda fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Oğuz GÜRSOY, fakültemizde kalite çalışmalarıyla ilgili yapılabilecek iyileştirmelerle ilgili görüşlerini kalite komisyonu üyelerimizde paylaştı.
Kalite komisyonu tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda (1) fakültemiz bünyesinde bulunan her bir bölüm tarafından "Bölüm Kalite Komisyonu" ve "Bölüm Danışma Kurulu" oluşturması, (2) bölümlerde öğrenci kalite temsilcilerinin seçilmesi, (3) fakültemiz öğrenci konseyinin oluşturulması, (4) dönem sonunda öğrencilerimize uygulanacak olan memnuniyet anketleri ile ilgili çalışma komisyonu kurulması, (5) Kalite Komisyonuna fakültemiz Gıda Mühendisliği ve Peyzaj Mimarlığı bölümlerinden birer üyenin katılması ve alınan kararların değerlendirilmek ve uygulanmak üzere Fakülte Kuruluna sunulmasına oy birliği ile karar verildi.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi
Mühendislik-Mimarlık Fakültesi
İstiklal Yerleşkesi Değirmenler Mah. Cevat Sayılı Bulvarı No:120/9 15200/BURDUR
+90 248 213 27 00
+90 248 213 27 04
mmf@mehmetakif.edu.tr
© 2018 Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi