Gıda Mühendisliği Bölümü öğrencilerimiz Gıda Mühendisliği Araştırma ve Geliştirme Topluluğu tarafından düzenlenen teknik gezide, ilimizde bulunan gıda işletmelerinden Azizoğlu Et Entegre Gıda Sanayi Tic. Ltd. Şti. ve SütOfis Gıda A.Ş. işletmelerini 21 Mart 2022 tarihinde ziyaret etmiştir. Etkinliğe Topluluk Başkanı Gıda Müh. Tuğçe Çeküç ile aralarında Gıda Mühendisliği Bölümü öğretim elemanı Arş. Gör. Hande Özge Güler Dal’ın da bulunduğu topluluk yönetim ve denetim kurulu üyeleri ile topluluk üyesi öğrenciler katılmıştır. Teknik gezide Azizoğlu Et Entegre Gıda Sanayi Tic. Ltd. Şti. sahibi Selahatdin Azizoğlu ile SütOfis Gıda A.Ş. Genel Müdürü Mustafa CİVELEK ve Üretim Müdürü Musa ÖZEN öğrencilerimiz ile yakından ilgilenmiş ve öğrencilerimize fabrikalarındaki üretim prosesleri hakkında detaylı bilgiler vermiştir.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi
Mühendislik-Mimarlık Fakültesi
İstiklal Yerleşkesi Değirmenler Mah. Cevat Sayılı Bulvarı No:120/9 15200/BURDUR
+90 248 213 27 00
+90 248 213 27 04
mmf@mehmetakif.edu.tr
© 2018 Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi